obsah stránky

Reference klientů

Krásný den všem. Adriannce chci v první řadě poděkovat za spoustu rad a pomoc s řešením finančních záležitostí, především co se týče spoření a nemalých úspor za vedení účtu. Konečně jsem se odhodlala ke změně, ke které mě už dávno nabádala. Přeji krásný a úspěšný den.

Libuše Železná5.11.2015

Šel jsem přímo na pobočku České a tam trval na slevě u pojištění auta - už jsem ho tam měl pojištěné několik let a jezdil bez havárky... To co předvedli, to nemělo chybu, vůbec nic mi neslevnili, ba naopak tvrdili, že mám maximální možné slevy, co jdou započítat, paní mi tam prý osobně dala nějakou ředitelskou, či co! Pak mi kamarádka doporučila slečnu Pavelčíkovou, že se stalo jí totéž a ona jí vykouzlila pojištění za polovinu. Na nic jsem nečekal, domluvil si schůzku a slečna Adrianna mi během půl hodiny srazila pojištění o pár tisícovek dolů! podotýkám u stejné pojišťovny!!! Tímto jí ještě jednou děkuji a všem přeji hezký den, Jirka.

JIŘÍ STAROŠTÍK4.8.2015

Se službami slečny Adrianny jsem maximálně spokojený!

MIRA MLEJNEK29.7.2015

Se spoluprací se sl. Adriannou jsem naprosto spokojená. Už jsem měla tu čest jednat s pár „poradci“, ale všem šlo především o to, abych jim podepsala jakoukoli smlouvu. Na sl. Adriannku jsem dostala kontakt od svého kamaráda, který s ní již dlouho a spokojeně spolupracoval, kontaktovala jsem ji, udělala si na mě čas a probrala se mnou všechny záležitosti, které jsem potřebovala, věnovala mi opravdu spoustu času a ani jednou po mně nechtěla, abych jí podepsala jakoukoli smlouvu, byla jsem v šoku! První si poslechla, co chci řešit pak mi sestavila, jak by se to dalo provést a vysvětlila mi, proč to a to nedoporučuje a teprve po třetí schůzce jsme se domluvili na konkrétních věcech. Jsem ráda, že jsem oslovila právě ji. Konečně mám pocit, že jednám s někým, komu nejde jen o vlastní prospěch, ale chce druhým opravdu pomoct. Děkuji za rady i přístup :)

TEREZA ZAPLETALOVÁ16.7.2015

Také mě velice udivilo, jaké jsou mezi poradci rozdíly. Když jsem potřeboval úrazovou pojistku, tak jsem se vydal za odborníkem, přímo do společnosti, která se pojištěním zabývá. Vyplňovali jsme spolu všechny náležitosti a pak zdravotní dotazník, když jsem si nebyl jistý, zeptal jsem se, pán mi řekl, tohle tam nepiště, to je zbytečný, tohle tam radši ani neuvádějte. Nastavil mi tam drobné úrazy, denní odškodné, nějakou částku na smrt a pár dalších věcí, které mi uměl hezky prodat. Odešel jsem s pocitem jak jsem dobře pojištěný. Po nějaké době jsem narazil na slečnu Adriannu, které tímto moc děkuji za její přístup. Zodpověděla na všechny otázky, ale i vysvětlila, jak věci skutečně fungují, najednou mi to začalo dávat smysl. Hlavně jsem byl překvapený, že moje úrazová pojistka není nastavena správně, přesto, že jsem si nechal poradit přímo člověkem z té pojišťovny. Vysvětlila mi, že když něco ve zdravotním dotazníku zatajím, ať je to sebemenší maličkost, pojišťovna mi pak nemusí plnit. Také to, že když na mém platu není nikdo finančně závislý, není potřeba být pojištěný na smrt a hlavně, jak je důležité mít zajištěnou invaliditu, kterou jsem ve smlouvě vůbec neměl. Poradila mi spoustu dalšího, například to, jak se zajistit tak, aby když si zlomím ruku, pojistku nepotřeboval, že pojistka se vyplatí jen na opravdu vážné situace, jinak je do zbytečně drahá záležitost a pěkný výdělek právě pro tu pojišťovnu. Jsme moc rád, že jsem na ni narazil, protože mi pomohla a pomáhá i v dalších oblastech. Navíc je pokaždé moc milá, ochotná a usměvavá, umí vám zlepšit náladu i celý den. Jestli někdo chcete opravdu dobře poradit, tak neváhejte. Ještě jednou velké díky!

FILIP KOLEČKÁŘ23.3.2014

Byla jsem velmi překvapená, že se ještě v dnešní době najde někdo, komu nejde jen o vlastní prospěch a výdělek, ale chce pomoct i ostatním. Vyslechne si Vaše sny a přání a společně pak najdete nejlepší způsob, jak je uskutečnit. Do ničeho Vás nenutí a hlavně vysvětlí proč je dané řešení nejlepší. Každou otázku Vám ráda zodpoví jednoduchým, srozumitelným způsobem, který pochopí snad i dítě. Ke všemu je velmi ochotná. Mnohokrát děkuji za skvělou spolupráci.

DOMINIKA SKYVOVÁ10.1.2014

Dobrý den, slečnu Adriannu rozhodně doporučuji, je velice vstřícná, ochotná a upřímně se Vám snaží za pomoct. S řešení mého složitého zadání se, poprala skvěle, jsem moc spokojený. Přeji vám hezký den. Martin Adamec

MARTIN ADAMEC5.6.2014

Dobrý den slečno Pavelčíková, chtěli jsme Vám poděkovat za pomoc i spoustu rad. S přítelkyní jsme velice rádi, že jste nám pomohla vyjednat hypotéku a ukázala nám způsob jak ji splatit dříve a bezpečněji, na to, že jsme obešli asi 10 bank a jednali asi s 8 poradci, nám nikdo takové řešení nenabídl. V nejbližší době Vás budou kontaktovat naši přátelé, kteří by potřebovali také pomoct s hypotékou a když jsme jim ukázali, jak pracujete, tak ji nechtějí řešit s nikým jiným, kromě Vás. Přejeme Vám hezký den. S pozdravem Dominik Poštulka a Jana Zoubková

Dominik Poštulka25.3.2014

Slečnu Adriannku mohu jen doporučit. Nikdy bych nevěřila, o kolik se mohu připravit peněz jen proto, že si je nechám uložené doma v šuplíku. Také ji děkuji za cenné rady jak se o své úspory správně starat. Přeji příjemný den. M. Patloková

Miluše Patloková7.5.20123

Také se přidávám ke kladným komentářům, děkuji za profesionální a přece osobitý přístup a především za trpělivost kterou se mnou máte. Velmi se mi líbí Vaše jednání přímo na rovinu - málo kdo Vám natvrdo řekne: "Víte, tohle většina poradců dává jen z důvodů jejich vysoké provize, pro klienta to tolik výhod nemá." Jsem rád, že spolupracuji právě s Vámi! Přeji spoustu spokojených klientů. S přáním hezkého dne David V.

DAVID VEČEŘA22.10.2015

Slečně Adrianě, jsem vděčný, za pomoc v jednání s pojišťovnou, už jsem byl zoufalý, než se do záležitosti vložila. To co nešlo jde najednou bez problémů, hrůza, jak si člověk myslí, že přímo v pojišťovně mu poradí nejlépe a nejadekvátněji jeho situaci! Už s těma lumpama nechci mít nic společného, jsem opravdu rád, že se mohu obrátit přímo na ni! Děkuje a zdraví Tonda Měrka

Tonda Měrka 29.7.2015

Dobrý den všem, díky slečně Adrianně jsem ušetřil přes 2.000,- na pojištění auta. U mojí pojišťovny mi v dali 60% slevu, tak jsem byl spokojený jak ušetřím, ale naštěstí mi kamarád doporučil, sl. Adriannu, která se mi na pojistku podívala a vykouzlila u té samé pojišťovny snad 90% slevu a k tomu lepší podmínky! Nechápu jak je to možné, že mi v pojišťovně nedokážou nabídnout stejné podmínky!!! Závěr pro mě, s pojišťovnou, bankou, či jakoukoli podobnou institucí sám už nebudu řešit nic, je to fakt bordel, když vedle sebe nemáte někoho, kdo se vyzná, pak platíte za stejnou nebo horší službu jednou tolik! Děkuji moc, za pomoc a to i v ostatních oblastech mých financí a pojištění. Rozhodně DOPORUČUJI!

TOMÁŠ MALÍK27.2.2015

Jsem naprosto spokojená se spoluprací se sl. Adriannou. Pomáhá mi naprosto ve všech finančních záležitostech, už nemusím nikde lítat vyřizovat, stát fronty a ještě si pak člověk připadá, že za přepážkou obtěžuje! Ke všemu, když pracovníci něco vysvětlují, mluví tak honosně, že jim vůbec nerozumím. Za to je vidět, že sl. Adrianna dělá svou práci ráda a moc ji baví, vše co mi říká dává smysl a konečně všemu rozumím. Děkuji za spolupráci! Iveta.

IVETA DOBEŠOVÁ23.1.2015

Slečna Adrianna, je skvělá, udělala si na mě čas i když jsem jí zavolala znenadání (na poslední chvíli jsem potřebovala řešit povinné pojištění), sešla se s mnou večer a ochotně mi pomohla, navíc mi předala i spoustu užitečných rad. Díky ní mi konečně některé věci, které jsem dříve nevnímala, nevěděla nebo nechápala dávají smysl. Člověk se nevědomky dopouští mnoha zbytečných chyb, proto jsem ráda, že už vím, jak na to :-) Přeji všem krásnou neděli Iveta :-)

Iveta Čudová 8.6.2014

Jednání se se slečnou Adriannou je velice příjemné, je milá a moc ochotná, ve všem se Vám snaží vyjít maximálně vstříc.

JAN HOMOLA5.6.2014

Dobrý den slečno Pavelčíková, tímto jsem Vám chtěla poděkovat za ochotu a pomoc, kterou jste mi věnovala. Už dlouho jsem si nevěděla rady a byla jsem zoufalá, ale teď už vím co a jak. :-) Děkuji za cenné rady, kterými se začínám ihned řídit a těším se na další setkání. Chtěla bych Vás ještě moc poprosit, jestli byste si nenašla čas pro mé rodiče, kteří by se s Vámi také chtěli velice setkat. Mějte se moc hezky. Na shledanou Simona Ničová

Simona Ničová3.4.2014

Slečna Adrianna Vám nejen skvěle poradí, ale má i příjemné a milé vystupování, takže se na každou schůzku s ní velice těšíte, což v dnešní době nebývá samozřejmostí. Dokonce mi dala spoustu rad i mimo finanční svět - ze situací, které si sama prožila, i za toto mnohokrát děkuji, protože mi i tyto rady velmi pomohly. A také nemůžu jinak než naprosto souhlasit s příspěvkem paní Skyvové, která tu popsala mé pocity za mě. Takže za mě velice doporučuji, děkuji za spolupráci a už se moc těším na další schůzku :-)

MICHAELA GEREGOVÁ7.2.2014

Dobrý den. Slečna Pavelčíková je úžasná! Děkuji jí za její přístup a spoustu užitečných rad. Nejdříve jsem měla z našeho setkání obavy, protože za sebou mám už pár špatných zkušeností s "finančními poradci", kterým šlo jen o to, abych jim rychle podepsala připravené smlouvy, u kterých jsem ani nevěděla, k čemu jsou dobré. Z jejich strany šlo o dost nepříjemný nátlak. Nikdo se neobtěžoval s vysvětlováním. Jeden vychvaloval, jak budu dobře pojištěná, druhý, kolik vydělám peněz, navíc po mně chtěli smlouvu podepsat ihned, že jinak přijdu o skvělé podmínky, které už se nebudou opakovat. Ale její jednání mě mile překvapilo, vše mi nejdříve vysvětlila, připravila a teprve pak doporučila vhodný postup. K ničemu mě netlačila. Abych pravdu řekla, byla jsem po naší schůzce zaskočená, hlavně tím, že mi nenabízela žádnou pojistku ani nic jiného. Krásný den Všem Bára!

Bára Šmoldasová16.11.2013